| muzeum | kontakt | kadra
sobota - niedziela 8.30 - 15.30

Dni wolne w Muzeum:
21.04, 01.05, 20.06,

Otwarcie wystawy: "Mikołaj Kopernik, opowieść o życiu i dziele"

W niedzielne przedpołudnie 10 lutego 2019 r. w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie została otwarta wystawa „Mikołaj Kopernik jego życie i dzieło”.  Wystawa przygotowana została przez Muzeum Okręgowe w Toruniu, a jej kuratorem jest Alicja Marika Lubowicka. Wystawa czynna będzie do 23 kwietnia 2019 r.

Mikołaj Kopernik. Opowieść o życiu i dziele

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy „Mikołaj Kopernik. Opowieść o życiu i dziele”​, które odbędzie się w niedzielę 10 lutego 2019 r. w Galerii Oficyna.

Ferie w Muzeum 2019

„ZATRZYMANE W CZASIE - FERIE W MUZEUM 2019”

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów do spędzenia wolego czasu w Muzeum Kresów w Lubaczowie.  W  programie spotkania na wystawach, warsztaty artystyczne, etnograficzne, historyczne, zabawy edukacyjne i plastyczne.

Muzealny magazyn na finiszu pierwszego etapu

Zakończony został pierwszy etap prac przy budowie magazynu przy Muzeum Kresów w Lubaczowie. Izolacja ścian, mur zewnętrzny z cegły i wylewanie stropów – to ostatnie tegoroczne prace wykonane przy nowym budynku.