VII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2011 (Otwarcie wystawy)

 

W niedzielę 18 września 2011 r. w Muzeum Kresów w Lubaczowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom VII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2011 połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, na której zaprezentowano prace 66 artystów z całej Polski.
 
Grand Prix siódmej edycji konkursu zdobył Jan Trojan za zestaw prac pt. Jodełka Płaszczowa. I Nagroda trafiła do Mateusza Lenarta, II Nagrodę otrzymał Cyprian Biełaniec, zaś III Nagrodę przyznano Annie Kuc. Jury wyróżniło prace Ewy Ciszewskiej-Bombskiej, Magdaleny Karłowicz, Violetty Kulikowskiej-Parkasiewicz, Agnieszki Łukaszewskiej, Weroniki Tadaj-Królikiewicz oraz Katarzyny Tomaszewskiej.
Nagrody artystom wręczyli przewodniczący jury konkursu, Jacek Szewczyk - rektor wrocławskiej ASP, Mirosław Karapyta - Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Krzysztof Szpyt - Wicestarosta lubaczowski.
 
 
Uczestnicy wystawy pokonkursowej:
Bąk Piotr, Bez tytułu
Białogłowicz Stanisław Ostatnia wieczerza,Quo vadis
Bińczyk Ewa Wojna, Opłakiwanie
Brylewska Grażyna Spa
Cichoń Monika Portret rodzinny
Cywicki Janusz Podwójnie ukryty - biały, Podwójnie ukryty - niebieski, Podwójnie ukryty - złoty
Desperak Andrzej Rysunek 19.05.2010
Dmitruk Jerzy Kwiaciarka I, Kwiaciarka III
Dudek Elżbieta Kapusta I
Dulewicz Urszula Moje mieszkanie
Dziama Agnieszka Las 1, Las 2, Las 3
Ferenc Jan Pejzaże możliwe I, Pejzaże możliwe II
Gancarz Ryszard z cyklu Tryptyk miejski 2010 - Segment A, Segment B, Segment C
Gaworzewski Tadeusz z cyklu Kamienica w mieście -Ka , Od
Gierlak Łukasz  Requiem I, Requiem II, Requiem III
Grabowy Sławomir List do D 27, List do D 26 - składany
Grulkowski Jarosław Początek, Jeszcze nie wiem
Hoffmann Magdalena Ecce homo I
Jakób Piotr Lost Children I, Lost Children II, Lost Children III
Jankowski Mateusz Sen 
Janowska-Augustyn Joanna Ból (wg Caravaggio)
Jaroszewski Jacek ...more or less
Jaworska Renata bez tytułu z projektu: 119 - minute circle 
Josefowski Edward Petra I, Petra II, Petra III
Karbowniczek Janusz Ślady A
Klimek Grzegorz Kształt I
Kosarewska Anna z cyklu Obiekt samo-podobny N7, N9 
Kulej Włodzimierz Bez tytułu I, Bez tytułu III
Kuszczak Sławomir Trzy - trzecia historia ontologiczna
Majewski Maciej Mare nostrum III
Markiewicz Andrzej Pars pro toto...- kurortowo (laska II), Pars pro toto... kurortowo - Grzebianie II
Martyniak Adam Wobec zagrożenia
Matwiejszyn Kamila Martwa - trójkąt
Misiak Michał Interferencje 5/11, Interferencje 4/11
Owsianik-Garncarek Agnieszka Rys. 02
Piekut Dariusz Miejsce XVIII, Miejsce XX, Miejsce XXI
Poczęta Paulina Cień schronienia, Cień skrzydła,Cień szansy na aureolę
Prokopiuk Andrzej Papierografit 1A, Papierografit 1B
Rokowski Adam Bez tytułu
Słota Dariusz Miks
Surzycki Marcin Imperator
Szewc Małgorzata z cyklu Blachy romb-nięte kreski Kopozycja XIV, Kopozycja XV
Szpyt Agnieszka Sobota
Szydełko Ewelina Bez tytułu
Topor Bogdan Last supper I, Last supper II
Tyc Włodzimierz Witalis Fotografia
Warchoł Paweł Obiekt 4, Obiekt 1/10b
Węgłowski Apoloniusz Kompozycja 301, Kompozycja 303
Wiercigroch-Dudka Ewelina 1 część (Droga)
Wiszniewska-Domańska Joanna W labiryncie muzyki
Wołodkiewicz Katarzyna Babel struktury
Woźniak Ksenia Postać IX
Wróblewski Krzysztof Zabawa z cieniem z cyklu Izoformy,  Bartek, Rafał z cyklu Izoformy
Zacharewicz Marzena Obiekt I
Ziołowicz Katarzyna Bez tytułu, Bez tytułu
Żaczek Piotr Circuli XXII