VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - Lubaczów 2014 - zaproszenie

Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza na wystawę pokonkursową VIII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego-Lubaczów 2014.
Uroczyste otwarcie oraz wręczenie nagród lauratom konkursu odbędzie się 21 września 2014 r. (niedziela) o godz. 11.00
w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie koncert pt.: „Muzyka koloru i subtelnych brzmień Ravel, Debussy, Poulenc, Paderewski”
w wykonaniu: Magdaleny Skawińskiej - sopran i Juliusza Trawińskiego - fortepian.

ARTYŚCI, KTÓRYCH PRACE UCZESTNICZĄ W WYSTAWIE POKONKURSOWEJ
VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - LUBACZÓW 2014

Kamil Pieczykolan (Grand Prix), Sławomir Grabowy (I Nagroda), Joanna Janowska-Augustyn (II Nagroda), Ita Haręza (III Nagroda), Teresa Adamowska (Wyróżnienie honorowe), Cyprian Biełaniec (Wyróżnienie honorowe), Michalina Cieślikowska-Kulmatycka (Wyróżnienie honorowe),  Łukasz Gierlak (Wyróżnienie honorowe), Izabela Kita (Wyróżnienie honorowe), Agnieszka Majak (Wyróżnienie honorowe), Tomasz Świerbutowicz (Wyróżnienie honorowe), Michał J. Wielowiejski (Wyróżnienie honorowe), Katarzyna Adamek-Chase,  Justyna Andrzejewska (nominacja), Paweł Baśnik, Andrzej Bator (nominacja), Katarzyna Betlińska (nominacja),  Grażyna Brylewska, Anna Bujak, Stanisław Cholewa, Andrzej Desperak, Jan Ferenc, Grzegorz Frydryk, Jacek Galewski, Stanisław Górecki, Jarosław Grulkowski, Janusz Karbowniczek, Magdalena Karłowicz, Grzegorz Klimek (nominacja), Przemysław Kmieć, Anna Kuc, Sławomir Kuszczak, Marek Kwiatkowski, Paweł Kwiatkowski, Andrzej Markiewicz, Michał Misiak, Aleksander Myjak, Krzysztof Nowak, Robert Olszowski (nominacja), Aleksander Ostrowski, Mateusz Otręba, Joanna Paljocha, Jerzy Pawłowicz, Dariusz Piekut (nominacja), Emilia Pitucha, Monika Polak, Andrzej S. Prokopiuk (nominacja), Ryszard M. Przybylski (nominacja), Andrzej Rułka (nominacja), Hanna Siemionow, Piotr Skowron, Dariusz Słota, Magdalena Snarska (nominacja), Adam Styka, Magdalena Szczęśniak, Łukasz Śliwiński, Weronika Tadaj- -Królikiewicz, Grażyna Tarkowska, Marta Tomczyk, Bogdan Topor, Paweł Warchoł (nominacja), Julita Wiench, Katarzyna Winczek, Hanna Wojdała-Markowska, Piotr Żaczek (nominacja)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY