| muzeum | kontakt | kadra | zaplanuj wizytę

WERNISAŻ WYSTAWY „STACJA ILUSTRACJA. POLSKA ILUSTRACJA ZE ZBIORÓW MUZEUM KRESÓW W LUBACZOWIE”

29 maja, późnym popołudniem w budynku głównym Muzeum miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy „Stacja ilustracja. Polska ilustracja ze zbiorów Muzeum Kresów w Lubaczowie”. Wernisaż był jednym z wydarzeń bogatego programu Międzynarodowej Nocy Muzeów 2022.

Zmiana godzin otwarcia podczas Międzynarodowej Nocy Muzeów

Szanowni Państwo!
W dniu jutrzejszym otwieramy się dla Was w godzinach innych, niż zazwyczaj. Zapraszamy w nasze muzealne progi od godziny 12.00 do 24.00. Zaczynamy pokazem otwartym uczestników warsztatów prowadzonych przez Annę Woźniak i Beatę Frankowską w Galerii Oficynie znajdującej się w Zespole Zamkowo-Parkowym, w przestrzeni wystawy „Jorcajt – czas chasydów”. O godzinie 20.00 odbędzie się recital akordeonowy pieśni żydowskich w wykonaniu Marka Majchera, również w Galerii Oficynie. Przez cały ten czas Muzeum Kresów pozostaje otwarte dla zwiedzających. Wszystkie wydarzenia w dniu 28 maja 2022 są bezpłatne.
Czekamy na Państwa odwiedziny, do zobaczenia!

MIĘDZYNARODOWA NOC MUZEÓW 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Nocy Muzeów 2022 r. w Muzeum Kresów w Lubaczowie i Zespole Cerkiewnym w Radrużu. Na cykl wydarzeń, który zaplanowaliśmy, złoży się zwiedzanie wystaw, wieczór opowieści chasydzkich, warsztaty, koncert, spacery miejskie oraz wernisaż nowej wystawy czasowej. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

„STACJA ILUSTRACJA. POLSKA ILUSTRACJA ZE ZBIORÓW MUZEUM KRESÓW W LUBACZOWIE" - WERNISAŻ

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Stacja ilustracja. Polska ilustracja ze zbiorów Muzeum Kresów w Lubaczowie, w niedzielę 29 maja, o godz. 18.00. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowej Nocy Muzeów 2022.